Hero

Řešení

Naše IT řešení jsou jako belgické pralinky – do každého jsme vložili spoustu přemýšlení, invence, profesionálního umu a pečlivosti, každé jsme stokrát přezkoumali a vycizelovali k dokonalosti. Každé řešení je jiné, ale vždy tvoříme z těch nejlepších surovin harmonický celek, abyste byli naprosto spokojeni a měli chuť sáhnout po dalším.

Hledáte dobrá řešení za dobrou cenu? Za dobu, po kterou je společnost Whitesoft na trhu, jsme postupně vytvořili řadu řešení pro různé oblasti podnikového ICT. Vybíráme a kombinujeme pro vás značkové komponenty renomovaných výrobců s inovativními produkty méně známých firem z celého světa i open source projekty a hlavně s našimi zkušenostmi, profesionalitou a mnohaletým know-how.

I když jsme malá firma, je naše nabídka produktů a služeb natolik široká, že v ní lze snadno ztratit orientaci. Proto jsme zde naše hlavní aktivity roztřídili do několika oblastí, v nichž všechno přehledně najdete. A pokud nenajdete, napište nebo zavolejte nám – rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.