Hero

Řešení na platformě HCL software

Patříme mezi společnosti s největším know-how v oblasti HCL softwaru v České republice. Dokážeme vám pomoci s většinou softwarových produktů HCL, ale naší hlavní specializací jsou produkty pro komunikaci a spolupráci – HCL Collaboration Solutions (HCS), dříve známé pod značkou Lotus. Naši zaměstnanci disponují více než čtyřiceti technickými a obchodními certifikacemi HCL. Jsme první společnost v Evropě a druhá na světě, která získala akreditaci na HCL Connections. Byli jsme také prvním partnerem autorizovaným pro HCL SmartCloud Onboarding v ČR. Držíme se na špičce vývoje, jsme inovátorem v oblasti cloudových služeb a podílíme se i na vývoji některých produktů HCL.

Implementace a podpora produktů HCS

HCL Collaboration Solutions je značkový software pro komunikaci a spolupráci, který splňuje požadavky i těch nejnáročnějších organizací na světě. HCL řešení si vybírají firmy, které chtějí vysokou bezpečnost a spolehlivost a současně nízké provozní náklady. Ve Whitesoftu umíme tato řešení nabídnout za skvělé ceny a učinit je tak dostupnými i pro menší firmy. V delším časovém horizontu to většinou představuje levnější, bezpečnější a celkově výhodnější variantu než od srovnatelné konkurence. 

Nabízíme vám prodej, instalaci, konfiguraci a podporu zejména následujících produktů:

  • HCL Notes/Domino - osvědčená platforma pro rychlou a levnou tvorbu podnikových aplikací s mnoha pokročilými funkcemi, která se zaměřuje na e-mail, kalendářové funkce, workflow a týmovou spolupráci.
  • HCL Connections - nejrozšířenější sociální software pro podniky, který umožňuje skrze sdílení infomrací a rozproudění celofiremní konverzace podstatně zlepšit vaši organizaci.
  • HCL Traveler - spolehlivé řešení pro synchronizaci dat mezi HCL Notes/Domino a mobilními zařízeními, které klade důraz na bezpečnost, BYOD a další podnikové funkce.
  • HCL Sametime - systém okamžitých zpráv (instant messaging) pro spolupráci v reálném čase. Podporuje nejen chatování, sdílení obrazovek, audio/video přenosy, telekonference a mnoho dalších funkcí. Výhodou je 100% bezpečnost a kontrola nad celým prostředím narozdíl od veřejných služeb typu Skype, ICQ apod.. 
  • HCL Connections Cloud - řešení pro ty, kdo chtějí využívat Notes/Domino, Connections, Sametime a další HCL produkty formou veřejného SaaS cloudu.

Kromě prodeje licencí a jejich obnov (maintenance, software subscription&support renewal) vám nabízíme především naše služby v oblasti administrace, customizace, vývoje aplikací a poradenství. Řešíme upgrady na nové verze, úpravy na míru a integrace nebo migrace z konkurenčních produktů.

Pro naše zákazníky provozujeme pod servisní smlouvou technické podpory více než stovku serverů HCL Domino, Connections a Sametime. Naše know-how se opírá o patnáctileté zkušenosti a opakovaně se ukazuje, že tam, kde ostatní s dodáním projektu selhali, my dokážeme uspět.

Hostingové služby a SaaS

Vybrané HCL produkty nabízíme nejen formou prodeje licencí nebo ucelených řešení, ale i formou služby. Pod obchodním názvem WhiteSite poskytujeme hostované prostředí Domino, Connections a Sametime v našem datacentru nebo v datacentrech dalších renomovaných firem. Pokud preferujete SaaS model, tak se určitě podívejte na službu WhiteCloud, v rámci které nabízíme HCL Collaboration Solutions v režimu privátního cloudu.  Ať již to nazveme hosting, managed services nebo privátní cloud, vždy pro vás najdeme nejvhodnější model.

Zprostředkujeme vám též veřejné cloudové řešení HCL pro firemní komunikaci a spolupráci známé dříve jako IBM SmartCloud for Social Business a nyní HCL Connections Cloud. Byli jsme prvním certifikovaným obchodním partnerem v ČR pro migraci do HCL SmartCloudu a umíme pro vás navrhnout optimální migrační cestu i hybridní cloudové scénáře.

Aplikace

Specializujeme se na vývoj aplikací pro platformu HCL Notes/Domino, se kterou máme dlouholeté zkušenosti. Nabízíme celou řadu hotových podnikových aplikací a rozšíření. Software i upravujeme a vyvíjíme na zakázku podle potřeb našich zákazníků. Máme velké zkušenosti s rozšiřováním a úpravami HCL Connections. Nabízíme například aplikaci pro registraci externích uživatelů. Pro HCL Sametime nabízíme pod názvem Assistant Robot virtuální asistentku, která vám pomůže s vyhledáváním informací v mnoha informačních systémech.

Konzultace a poradenství

Pomáháme firmám zlepšovat se skrze rozvoj komunikace, spolupráce a sdílení. Na základní úrovni se jedná o podporu týmové spolupráce zavedením groupware, workflow aplikací nebo optimalizací procesů, ale naší vlajkovou lodí je adopce social business. Zavedením principu otevřené komunikace a sdílení dokážeme odemknout nečekaný potenciál dřímající v zaměstnancích a tak zlepšit efektivitu celé firmy, podpořit inovace, zvýšit spokojenost zákazníků nebo podnítit transformaci organizací v reakci na nové výzvy.

Nabízíme poradenství v oblasti veškerého HCL software. Provádíme softwarové audity, kontrolu dodržování licenčních podmínek, navrhujeme optimalizace licencování. Můžeme vám pomoci například při řešení sporů s jinými dodavateli nebo vám změnou licenčního modelu ušetřit nemalé peníze.  

Pokud nejste schopni s vaším stávajícím dodavatelem nebo přímo s HCL Česká republika vyřešit nějaký problém, zkuste se obrátit na nás. Máme hlubokou znalost problematiky HCL software i procesů v HCL a bohatou síť kontaktů, takže problémy umíme řešit i přímo u jejich zdroje mimo ČR.

Školení

Nabízíme uživatelská i základní administrátorská školení na všechny produkty HCL Collaboration Solutions (Notes, Traveler, Connections, ...) Podrobnosti naleznete na stránce školení.

Ostatní HCL software

Kromě HCL Collaboration Solutions jsme autorizovaným prodejcem i dalších produktů HCL, například vývojových a testovacích nástrojů HCL Rational (Application Developer, Software Architect, Team Concert, Requirement Composer, Quality Center, DOORs, Focal Point). Jsme schopni doporučit, konzultovat nebo zprostředkovat nákup i mnoha dalších softwarových řešení HCL od našich obchodních partnerů – specializovaných a osvědčených dodavatelů například pro databázová řešení (Informix, DB2, InfoSphere), business intelligence (Cognos), prediktivní analytiku (SPSS), optimalizaci podnikových procesů (BPM), Java aplikační servery (WebSphere), integrační nástroje (ESB), zálohování (TSM), monitoring nebo ITIL.