Hero

Kudos Boards

Spolupráce na projektech s využitím moderních nástrojů v podobě Aktivit v HCL Connections je spolehlivá cesta k docílení vynikajících výsledků. Nicméně když se Aktivity stanou opravdu objemnými, uživatelé v nich mohou ztrácet přehled a pozornost. Kudos Boards mění Aktivity přímo v HCL Connections a přináší do nich jednoduchou vizuální formu členění obsahu.

Větší přehled v Aktivitách

Kudos Boards vycházejí z osvědčené a velmi často využívané metody Kanban, tzv. štítkové či tabulové metody, která efektivně zjednodušuje řízení projektu. Kudos Boards tak umožňují jednoduchou a rychlou práci ve vašich Aktivitách díky funkci Drag and drop a přehlednost díky možnosti filtrování podle uživatelů, priorit a barev.Jedna tabule Kudos se může odkazovat na jinou tabuli, což usnadňuje aktualizaci úkolů a propagování změn v reálném čase napříč celou firmou.

Nasazení Kudos Boards do již zaběhlých Aktivit v HCL Connections je velmi jednoduché, protože obsah je zachován a nemusí se opět budovat.

Produkty Kudos od firmy ISW využívají velké i malé podniky po celém světě. Kudos Boards jsou součástí širší sady rozšíření pro HCL Connections, kam patří Kudos Badges, Kudos Analytics a Kudos Awards & Thanks. Naše společnost zastupuje ISW pro Českou a Slovenskou republiku.

Reference

Pro více informací kontaktujte

Mgr. Martin CoufMgr. Martin Couf
martin.couf@whitesoft.eu
+420 777 011 290
Ing. Jan ValdmanIng. Jan Valdman
jan.valdman@whitesoft.eu
+420 603 590 152

Líbí se vám tento produkt? Napište si o živou ukázku - demo.

Jméno: *Příjmení: *
E-mail: *Tel.:
Společnost: 1 + 7 =
Poznámka: