Hero

WhiteCloud

Chtěli byste využívat moderní software pro firemní komunikaci a spolupráci, ale nechce se vám do veřejného cloudu od HCL, Google, Microsoftu? Máme pro vás řešení: WhiteCloud je privátní cloudová SaaS služba, která spojuje výhody veřejných cloudů s jistotami řešení na vlastních premisách.  

Co je WhiteCloud

WhiteCloud je cloudová nabídka moderních nástrojů pro firemní komunikaci a spolupráci od HCL. WhiteCloud je primárně určen pro české a slovenské firemní klienty s desítkami až stovkami uživatelů. Zahrnuje funkce pro sdílení souborů, e-mail, kalendář, chat, videokonference, podporu projektových týmů, ale například i workflow aplikace ad. WhiteCloud provozujeme čistě v naší režii, a proto vám můžeme garantovat unikátní vlastnosti a výhodné podmínky.

Výhody WhiteCloud

 • Software bez starostí
  O všechno se staráme my na základě smlouvy, která je uzavřena podle českého práva. Jednoduchá cenotvorba se odvíjí od počtu uživatelů v daném měsíci a rozsahu využívaných funkcí.
 • Řešení bez rizika
  WhiteCloud je první cloudová služba, ze které existuje jasná cesta zpátky. Smluvně vám garantujeme, že pokud se v budoucnu rozhodnete přejít na vlastní hardware, vydáme vám kompletně všechna vaše data.
 • Rychlé nasazení
  WhiteCloud můžete mít v produkci plně funkční během několika dnů (včetně případné migrace vašich dat), stejně jako u veřejných SaaS cloudů. 
 • WhiteCloud je bezpečný
  Jedná se o privátní cloud, kdy jsou zákazníci fyzicky odděleni. Data jsou uložena v našem datacentru na území ČR. Garantujeme úzký okruh lidí, který k nim má přístup. Jako jeden z mála poskytovatelů cloudu vám nabízíme možnost stanovit si svá vlastní bezpečností pravidla a nastavení. Zálohování dat včetně retence záloh minimálně dva týdny je u nás samozřejmostí.
 • Maximální flexibilita bez zbytečných omezení
  Můžete si zvolit dokonce i virtuální IaaS infrastrukturu z výběru námi podporovaných poskytovatelů (např. Softlayer, Casablanca, O2 a další). Dále vám nabízíme individuální doplňky a rozšíření, stejně jako kdybyste měli svůj vlastní firemní server. 

Dostupné varianty

WhiteCloud nabízíme ve třech základních variantách. Liší se podle toho, zda chcete využívat groupwarové funkce (HCL Notes/Domino), Domino aplikace nebo podnikovou sociální síť (HCL Connections):

Hlavní funkce

E-mail Aplikace Chat Sdílení
Zahrnuté HCL produkty HCL Notes/Domino
Messaging
HCL Notes/Domino
Collaboration

HCL Sametime
Limited Use

HCL Connections
W1 "Collaboration"
W2 "Messaging"  
W3 "Connections"      

 Bližší podrobnosti vám rádi sdělíme na vyžádání.

Podporovaná rozšíření

WhiteCloud je velmi flexibilní a díky tomu, že každý zákazník má své vlastní prostředí, jsou možnosti individuálních úprav prakticky neomezené. Běžně nabízíme následující rozšíření:

Další možnosti

Podobné řešení jako je WhiteCloud vám postavíme i v jiném režimu než jen SaaS. Nabízíme například hostování serverů HCL Domino, Connections a Sametime pod obchodním názvem WhiteSite nebo klasický prodej a nasazení HCL software na váš vlastní hardware.

Reference

Pro více informací kontaktujte

Mgr. Martin CoufMgr. Martin Couf
martin.couf@whitesoft.eu
+420 777 011 290
Ing. Jan ValdmanIng. Jan Valdman
jan.valdman@whitesoft.eu
+420 603 590 152