Hero

IBM Connections

Organizace dnes stále častěji hledají integrované řešení, které jim umožní efektivně komunikovat a spolupracovat. IBM Connections je sociální software, který vám pomůže spojit ty správné lidi, jejich myšlenky, návrhy a řešení, a díky tomu rychleji a lépe reagovat na různé podněty. Výsledkem je zlepšení sdílení know-how a podpora inovací, což se v krátké době promítne do obchodních výsledků.

Seznamte se s IBM Connections

IBM Connections umožňují pohodlný a snadný způsob komunikace mezi zaměstnanci, obchodními partnery i zákazníky. Založte komunity, ukládejte soubory, řiďte projekty, přidělujte úkoly a mějte kontrolu nad tím, co kdo smí vidět a upravovat.

Pomáhají zaměstnancům efektivně komunikovat, rychle zvládat úkoly, sdílet informace napříč tradičními organizačními strukturami, zvýšit produktivitu a zlepšit rozhodování.

Lepší intranet, lepší firma

Chcete lepší intranet? Nasazením IBM Connections dochází v organizacích ke zlepšení celé řady oblastí, jako například:

S IBM Connections můžete pracovat skrze webové rozhraní nebo mobilní aplikace pro iPhone, iPad, všechna zařízení s Google Android nebo BlackBerry. Jsou také integrovány do desktopových operačních systémů Windows i Mac OS, do kancelářských aplikací Microsoft Office i mnoha dalších.

Kde vám nejvíce ulehčí práci

IBM Connections jsou velice univerzální nástroj. K čemu všemu a jak je využijete záleží jen na vás.

  • Dejte zaměstnancům moc komunikovat a být kreativní – odkudkoliv a kdekoliv, na webu, mobilech i desktopech.
  • Sdílejte snadno obsah z lokálních disků, fotky z mobilů, zprávy z e-mailových klientů i dokumenty přímo z kancelářských aplikací.
  • Najděte rychle vše, co potřebujete. Zorientujete se v moři informací, odfiltrujte vše nepotřebné a posviťte si na ty správné nápady.
  • Vybudujte svoji vlastní síť kontaktů, která vám pomůže řešit vaše každodenní úkoly, vždy poradí a stane se zdrojem cenných informací z vašeho okolí.

S IBM Connections snadno vytvoříte prostředí, kde je možné volně sdílet a vyměňovat informace a soubory, diskutovat, sdílet znalosti, hlasovat o nových nápadech a pracovat na společných dokumentech.

Vyberte si vhodný nástroj

Založte komunity, blogujte, sdílejte znalosti ve wiki, ukládejte soubory, řiďte projekty, přidělujte úkoly a mějte kontrolu nad tím, co kdo smí vidět a upravovat.

Na rozdíl od mnoha jednoúčelových cloudových řešení IBM Connections obsahují celou řadu integrovaných nástrojů, takže si můžete vybrat vždy ten nejvhodnější pro danou úlohu. Umožní vám více než komunikaci člověka s člověkem, propojí dohromady celou firmu (lidi i dokumenty) a dodají smysluplný kontext každé konverzaci.

 

 

Množství doplňujících funkcí a služeb

IBM Connections není jen jeden "program", ale platforma, kterou lze rozšířit o mnoho dalších funkcí. Své Connections si můžete nechat doladit na míru podle vašich potřeb. Je možné přidat (nebo naopak schovat) další položky menu, upravit grafický design stránek nebo přidat zcela nové funkce (stránky nebo tzv. widgety). Naši zákazníci často poptávají například:

Na českém trhu také zastupujeme celou řadu zahraničních firem, které nabízejí osvědčené doplňky pro IBM Connections.

Pomocí vhodných doplňků plně rozvinete potenciál spolupráce ve vaší organizaci a ještě více zlepšíte produktivitu a zapojení zaměstnanců.

Svoboda volby

IBM software vám nabízí vynikající flexibilitu z pohledu licenčního, nákupu i provozu celého řešení. Software si můžete pořídit jako server do vaší společnosti, jako námi hostované řešení (WhiteSite), jako veřejnou cloudovou službu od IBM (IBM Connections Cloud) nebo jako privátní cloudovou službu (WhiteCloud).

Případová studie

Přečtěte si, jak konsolidace nástrojů pro komunikaci a spolupráci v rámci programu Interact a přechod na standardní, plně integrovanou platformu IBM usnadnilo komunikaci a sdílení znalostí napříč organizací Interact i s mnoha externími subjekty z členských států Evropské unie.

Reference

Pro více informací kontaktujte

Mgr. Martin CoufMgr. Martin Couf
martin.couf@whitesoft.eu
+420 777 011 290
Ing. Jan ValdmanIng. Jan Valdman
jan.valdman@whitesoft.eu
+420 371 650 300

Chcete se dozvědět o IBM Connections více a podívat se na jeho funkce v reálném prostředí? Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme.

Jméno: *Příjmení: *
E-mail: *Tel.:
Společnost: 9 + 4 =