Hero

Řešení pro malé a střední firmy

Jsme hlavním dodavatelem ICT služeb pro více než dvě stovky malých a středních společností. Naší výhodou je široké portfolio nabízených služeb – odpadá tak složitá koordinace více dodavatelů, nevznikají vícenáklady spojené s integrací různorodých systémů ani nemůže docházet k obvyklému dohadování a zříkání se odpovědnosti „za to my nemůžeme, to oni“. Od našich zákazníků slýcháme: „Vyzkoušeli jsme řadu firem, než jsme našli Whitesoft.“ Připojte se k našim spokojeným zákazníkům i vy a přesvědčte se sami, že je dobré zvolit si Whitesoft.

Hardware a infrastruktura

Odborně se postaráme o váš hardware, jako jsou Windows a Linux servery, pracovní stanice a síťové prvky, poradíme vám v otázkách virtualizace a zálohování. Poskytujeme komplexní řešení celé firemní infrastruktury včetně námi hostovaných nebo cloudových služeb. Dodáváme všechen běžný hardware a software. S výběrem vám rádi poradíme formou konzultace, abyste své prostředky investovali smysluplně a maximálně efektivně i ve střednědobém časovém horizontu.Nabízíme vlastní produkty řady WhiteSolutions, které byly důkladně testovány a i v každodenní praxi se osvědčily jako dlouhodobě spolehlivá řešení.

Správa IT

Nabzíme služby správy IT včetně kompletního převzetí vaši počítačové sítě, služby technické podpory vašich serverů a uživatelů ve vámi požadovaném rozsahu. Systémy v naší správě monitorujeme 24 hodin denně službou WhiteMON, takže většinu problémů vyřešíme ještě dříve, než je zaregistrujete. Vaši infrastrukturu samozřejmě nezapomeneme teké zabezpečit.

Telekomunikace a slaboproud

Naše telco řešení zahrnují různé projekty v oblasti klasické i VoIP telefonie, zejména pobočkové ústředny a elektronické zabezpečovací systémy, rozvody strukturované kabeláže a další aplikace v oblasti slaboproudu. Nabízíme unikátní virtuální PBX ústřednu WhitePhone nebo docházkové systémy. Významným produktem z této oblasti je monitorovací prostředí WhiteMON, které slouží nejen pro dohled nad IT infrastrukturou, ale například i pro sledování fyzikálních veličin v technologických procesech.

Poradenství

Fungující IT, které účinně podporuje obchodní cíle organizace, je jedním z pilířů každé úspěšné firmy. Rozumíme malým firmám, které často nemají vlastní IT specialisty nebo vypracovanou IT strategii, a pomáháme jim v dalším rozvoji. Poradíme vám formou jednorázových konzultací nebo strategického partnerství, zpracujeme audity vašeho IT i navazujících procesů, aby vás nepřekvapila žádná nečekaná událost. Ani malým společnostem se nevyhýbají globální trendy jako cloud computing, big data a pokročilá analytika, rozvoj mobilních platforem nebo social business. I zde jsme připraveni poradit a doporučit řešení odpovídající potřebám vaší firmy. Pomůžeme vám s přechodem do cloudu (nebo s návratem zpět na vlastní premisy), s využíváním soukromých zařízení zaměstnanců (BYOD) nebo s vytěžováním vašich dat.

Podnikové aplikace

Nabízíme celou řadu podnikových aplikací zaměřených na běžné firemní agendy s podporou workflow – cestovní příkazy, schvalování dovolených, různé výkaznictví a ekonomické systémy. Aplikace jsou postavené na platformě HCL Domino nebo Microsoft .NET. Na těchto platformách vyvíjíme i software na zakázku. Naše podnikové aplikace umíme snadno zpřístupnit na webu nebo v mobilech a tabletech.

Komunikace, spolupráce, sdílení, social business

I v malých a středních firmách úspěšně nasazujeme „velká“ řešení pro komunikaci a spolupráci (messaging, collaboration, groupware, enterprise social networks), a to převážně od společnosti HCL, ale i dalších. Troufáme si tvrdit, že dokážeme zlepšit komunikaci a spolupráci v každé firmě. V některých případech to může znamenat základní věci jako sdílené kalendáře nebo synchronizace e-mailů na mobily, v jiných například instant messaging, efektivní sdílení souborů nebo chytřejší intranet. Vrcholem naší nabídky jsou podnikové sociální sítě a transformace firem směrem k vyšší výkonnosti, agilitě a podpoře inovací.

Naší specialitou je platforma HCL Collaboration Solutions představovaná produkty HCL Notes/Domino, HCL Connections a HCL Sametime. Pro tyto systémy máme know-how evropského formátu a nabízíme k nim řadu rozšíření, doplňků i širokou paletu služeb a školení. V této oblasti poskytujeme základní služby (např. záložní e-mailový server), vlastní cloudové služby pro výše uvedené systémy (SaaS), ale i veřejné cloudy  HCL Connections Cloud, Microsoft Office 365, Google Apps. Řešíme i migrační projekty e-mailových systémů mezi jednotlivými vendory, přechody do cloudu, zajištění koexistence dvou systémů nebo komplexní upgrady.

 

 

 

Související produkty