Hero

Řešení pro střední a větší firmy

Jsme specialisté na zlepšování formální (procesní) i neformální (sociální) komunikace a spolupráce ve firmách. Naše aktivity sahají od základních násrojů (e-mail, kalendáře, kontakty, úkoly – zkráceně groupware) přes specializované workflow aplikace až po podnikové sociální sítě. Nabízíme nejen technická řešení, ale též konzultační a adopční služby. Jsme předním dodavatelem HCL Collaboration Solutions, ale dodáváme i řešení na platformách Microsoft, Google, Kerio a dalších.

Komunikace a spolupráce, social business

Jsme přesvědčeni, že jakékoliv zlepšení v oblasti komunikace, sdílení informací a spolupráce posune každou firmu o velký kus vpřed. Implementujeme řešení všech významných dodavatelů na českém trhu, což nám dovoluje zvolit pro daného zákazníka vždy optimální řešení. Jsme též vyhledávanými experty na migrace e-mailových systémů.

Podnikové sociální sítě

Trendem poslední doby je nasazování podnikových sociálních sítí, které dávají firemní spoluprácí nový rozměr. Konvenční komunikační nástroje přestávají stačit současným nárokům a firmy proto hledají inovativní přístupy, které by jim zajistily konkurenční výhodu. K absolutní špičce v této oblasti patří HCL Connections, kde je Whitesoft s největším počtem implementací v ČR nejzkušenějším dodavatelem na českém trhu. K implementaci IT nástrojů tohoto typy neodmyslitelně patří i změna pracovních návyků, komunikačních stereotypů a firemní kultury. Narozdíl od mnoha IT firem dokážeme zajistit i metodickou podporu při adopci social business.

Workflow aplikace

Se správně vybraným nástrojem pro správu workflow lze omezit či úplně eliminovat duplicitní dokumenty kolující po firmě, automaticky směrovat dokument ke správné osobě, zkrátit dobu vyřizování, zvýšit bezpečnost řízením přístupu k dokumentu a mnoho dalších výhod. Nabízíme portfolio hotových workflow aplikací, včetně možnosti jejich přizpůsobení vašim konkrétním podmínkám a integrace s dalšími systémy. Alternativně nabízíme vývoj aplikací na míru podle vašeho přání. Ke všem produktům nabízíme technickou podporu ad-hoc nebo na základě servisní smlouvy.

Infrastruktura a telco

V oblasti infrastruktury nabízíme středním a větším firmám specializované služby, jako je například monitorovací systém WhiteMON. Máme široké portfolio v oblasti telekomunikací a v několika průmyslových zónách poskytujeme konektivitu k Internetu

Cloud

Chcete do cloudu bez rizika? Nabízíme privátní hostované servery i SaaS řešení pro oblast e-mailu, komunikace a spolupráci. Prodáváme také veřejná cloudová SaaS služby HCL Connections Cloud, Microsoft Office 365, Google Apps, [s1068]. Podrobněji viz hosting a cloudové služby.

Konzultace a poradenství

Poradíme a pomůžeme vám správně rozvíjet IT ve vaší firmě. Formou dlouhodobého partnerství nabízíme konzultační služby, jako jsou audity procesů i politik, optimalizace nákladů, zpracování a řízení projektů, zastupování před dodavateli a další. Podrobněji viz konzultační služby a audity.