Hero

Řešení pro telekomunikace, datové sítě a slaboproud

Naše oddělení komunikačních služeb nabízí kompletní služby v oblasti komunikačních sítí. Od návrhu po realizaci, od poradenství po pravidelný servis. Postaráme se o vás, ať hodláte vybudovat rozsáhlý integrovaný systém mezi několika pobočkami vaší firmy nebo jen chcete propojit několik počítačů v jedné kanceláři.

Internetová konektivita

Vybereme pro vás optimální a cenově dostupné připojení k internetu. Technologie připojení může být díky našim partnerům především následujících typů: ADSL, internet po CATV, služby pevných datových okruhů a bezdrátové připojení, a to jak ve volném, tak v licencovaném pásmu. Jelikož nabízené možnosti připojení se liší v různých lokalitách, rádi pro vás připravíme individuální návrh odpovídající vašim potřebám.

Pro zákazníky v průmyslových zónách v Praze-Počernicích, VGP Park v Ústí nad Labem a Intex v Liberci poskytujeme několika desítkám společností připojení k Internetu včetně konvergovaných služeb pro data i hlas.

Internet of Things

V oblasti IoT nabízíme řešení na míru s využitím technologie MQTT Broker. Jedná se převážně o různé senzory, které pomocí pokročilé logiky dokážeme snadno a levně propojit se světem klasického IT.

Počítačové sítě

Vybudujeme pro vás počítačové sítě nebo jen strukturovanou kabeláž či spolehlivou WiFi infrastrukturu. Pomůžeme vám se správou sítě, ať už formou služeb technické podpory nebo vaši infrastrukturu kompletně převezmeme do naší správy.

Wi-Fi roaming

Zejména pro školy a veřejné instituce zajišťujeme připojení k mezinárodní roamingové sítí eduroam.

Telefonie

Klasická telefonie je i dnes pro řadu firem důležitým nástrojem. Zajišťujeme návrh, realizaci a servis klasické telefonní infrastruktury jako jsou například pobočkové ústředny (PBX) a formou služby dodáváme naši vlastní virtuální VoIP ústřednu WhitePhone. Realizujeme dodávky a instalace telekomunikační techniky, poskytujeme služby a poradenství v oblasti telekomunikací, které je často zaměřeno na snižování nákladů. Pro náročnější zázkazníky nabízíme integraci do systémů jednotné komunikace (unified communication)

Slaboproudé instalace

V kancelářských i průmyslových budovách navrhujeme a realizujeme datové rozvody,  strukturovanou kabeláž, zabezpečovací sytémy (EZS), kamerové a dohledové systémy (CCTV) a docházkové a přístupové systémy