Hero

Kamerové systémy

Kamerový systém, má-li vám dlouhodobě a drobře sloužit, je potřeba profesionálně navrhnout. Kamerové systémy v poslední době zažívají velký boom. Díky tomu se na trhu vyskytuje obrovské množství těchto zařízení různé kvality a s různou mírou podpory od výrobce. Pro uživatele pak bývá obtížné se v dané problematice orientovat. Proto jsme tady my.

Naší snahou je proto vždy individuální přístup. Dokážeme nabídnout kamerové systémy čítající jednu jednoduchou kameru a monitor i rozsáhlé systémy se zálohováním obrazu do datových úložišť. V každém návrhu se ale snažíme o posouzení každé jednotlivé scény tak, aby byl maximálně zohledněn přínos pro uživatele. Jiný bude návrh kamerového systému sledujícího a zaznamenávajícího registrační značky automobilů při vjezdu do továrního areálu, jiný bude kamerový systém určený pro sledovaní procesů ve výrobní hale a zcela jiný bude systém pro posílení zabezpečení na stavbě vily. Vždy by je však měla spojovat maximální užitná hodnota daného systému, komfortní obsluha a rychlá dosažitelnost informací.

Reference

Pro více informací kontaktujte

David TobiášDavid Tobiáš
david.tobias@whitesoft.eu
+420 725 806 810

Máte zájem o kamerový systém? Chcete se zeptat, které řešení a v jaké cenové relaci je pro Vás ideální? Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme.

Jméno: *Příjmení: *
E-mail: *Tel.:
Společnost: 9 + 0 =
Poznámka: