Hero

MQTT Broker

MQTT broker je komunikační koponenta pro Internet of Things (IoT) nebo Internet of Everything (IoE), která dovoluje snadné a efektivní propojení různých senzorů s dalšími prvky komunikační infrastruktury pomocí protokolu MQTT. Kromě samotného zajištění služeb hostovaného MQTT serveru nabízíme další navazující služby.

V dnešní době se prudce rozvíjí technologie Internetu věcí případně Internet všeho, což je označení pro zapojování různých druhů zařízení do sítě Internet. Pro vaše IoT/IoE zařízení nabízíme služby hostovaného MQTT brokeru. MQTT broker je univerzální brána pro IoT/IoE komunikaci pro různé senzory, které podporují protokol MQTT.

Výhodou MQTT protokolu je jeho rozšířenost a zároveň snadná implementace do většiny zařízení. Tím to ale nekončí - v rámci MQTT mohou vznikat další komunikační propojení, díky kterým lze propojovat lidi, data a věci do různých procesů. 

Nad základníí MQTT infrastrukturou nabízíme další služby v oblasti monitoringu a mediačních flow, která vám umožní propojit svět IoT s klasickýcm světem IT. Lze tak například přeměňovat události detekované senzory na e-mailové zprávy, aktulizace na Twitter nebo zápisy do informačních systémů.

Přeměna informací na akce/reakce vytváří nové možnosti, interakce a nesčetné ekonomické příležitosti pro firmy i jednotlivce.

Výhody

  • Vysoká dostupnost
  • Jednoduchost implementace technologie MQTT
  • Navazující služby od Whitesoftu - monitoring, mediační toky, event management
  • Nízká cena
  • Individuální přístup
  • Možnost konzultace

Ozvěte se nám a vyzkoušejte si náš MQTT broker na měsíc zdarma.

Pro více informací kontaktujte

Jan HamerníkJan Hamerník
jan.hamernik@whitesoft.eu
+420 607 076 841
Ing. Jan ValdmanIng. Jan Valdman
jan.valdman@whitesoft.eu
+420 603 590 152