Hero

Zabezpečovací systémy

Naši experti přes telekomunikaci vám zajistí bezproblémové zabezpečení objektů. Ať už se jedná o jednu kancelář, nebo o celý objekt, postaráme se, abyste mohli v noci klidně spát. Nabízíme nejen zabezpečení před vnikem nepovolané osoby, ale například i včasný alarm při havarijních situacích.

Naším cílem je nabízet ucelené řešení založené na kvalitních produktech, které bude koncovému uživateli nabízet maximální komfort jak v kvalitě zabezpečení, tak například v jednoduchosti obsluhy nebo integraci s dalšími prvky. Takové řešení vám dokážeme nabídnout, ať  se jedná o rodinný domek nebo tovární komplex. Rádi vám poradíme s návrhem systému a s výběrem vhodného technického řešení s ohledem na ekonomickou náročnost pořízení a následného provozu. Samozřejmě zajistíme také následnou instalaci a servis.

Elektronické zabezpečovací systémy je možné výhodně kombinovat i s naším monitorovacím systémem WhiteMON, jehož čidla dovolují sledovat i řadu fyzikálních veličin (např. teplota, tlak, vlhkost). Můžete tak mít své prostory neustále pod kontrolou.

Reference

Pro více informací kontaktujte

David TobiášDavid Tobiáš
david.tobias@whitesoft.eu
+420 725 806 810

Chcete se dozvědět více o možnostech zabezpečení vašeho majetku? Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme.

Jméno: *Příjmení: *
E-mail: *Tel.:
Společnost: 4 + 2 =
Poznámka: