Hero

Služby

Malým i velkým firmám nabízíme široké portfolio ICT služeb, které personálně zajišťuje tým více než třiceti certifikovaných IT specialistů. Naším cílem je vybudovat se zákazníky strategické partnerství v oblasti ICT a poskytovat jim kompletní servis včetně pomoci při plánování a rozhodování. Díky tomu se naši klienti mohou plně soustředit na své vlastní obchodní záměry a přitom mít jistotu, že pro oblast ICT mají nablízku silného a důvěryhodného partnera. Nejsme vázáni na jednoho dodavatele, což nám dovoluje vždy posuzovat více možností, a můžeme tak zákazníkům navrhnout optimální řešení.

Zakládáme si na kvalitě a profesionalitě našich služeb, které opakovaně obstály i v konkurenci s nabídkou mnohem větších a „světovějších“ společností. Náš recept na úspěch je jednoduchý: nadstandardní kvalita v kombinaci s vynikajícími cenami znamená spokojené zákazníky, kteří nás dále doporučují.

Máme přes dvě stovky aktivních zákazníků nejen v ČR, ale i v Evropě, a dokonce i na jiných kontinentech. U menších zákazníků jsme schopni pokrýt prakticky všechny jejich IT potřeby, u větších se specializujeme jen na vybrané služby v oblasti infrastruktury, software a konzultací. Podívejte se na naše reference, vyzkoušejte si nás, a sami se přesvědčíte, že vybrat si Whitesoft se vyplatí.

Vybrané služby