Hero

Adopce social business

Zavedení principů social business může zlepšit činnosti a vztahy ve firmách o 10 až 30 %. Prosadit ve firmě nové formy komunikace a spolupráce je tedy velice užitečné, ale ne vždy úplně jednoduché. Rádi vám s tím pomůžeme.

Řada firem si dnes již plně uvědomuje, že nezbytnou reakcí globalizaci a změny trhu je zvýšení flexibility, zlepšení vnitřní komunikace a zlepšení propojení jednotlivých lidí i oddělení fo fukčního celku pomocí podnikových sociálních sítí. Nezbytné zvládnutí sociálního software je samozřejmě důležité, ale není to cílem ani smyslem zavádění social business. IT složka tvoří jen 20 – 25 % celého procesu, zbytek je změna firemní kultury a pracovních návyků, a právě zde mnoho projektů havaruje. Proto je více než vhodné postupovat pod vedením zkušeného konzultanta, který celý proces neabsolvuje poprvé.

Adopce social business je proces, který trvá nejméně půl roku až rok, a který probíhá v mnoha rovinách. Ve Whitesoftu vycházíme z několika ověřených metodik, které neustále konfrontujeme a vylepšujeme podle zkušeností z mezinárodních studií a konferencí. I když se během adopce nelze vyhnout dořešení různých technických otázek, integraci nástrojů ani proškolení uživatelů, těžiště našeho zapojení představuje konzultační činnost a mentoring klíčových uživatelů. Pomůžeme ve vaší organizaci najít ty správné lidi, vybudovat komunity a zorganizovat sociální obsah do užitečné formy. Každá firma je unikátní, a proto je i každý adopční projekt neopakovatelný.

Od vás potřebujeme osvíceného lídra, vrcholového manažera nebo majitele firmy, který věří v možnost pozitivní změny skrze otevřenější komunikaci, a který pomůže transformovat vaši organizaci. Potřebujeme někoho, kdo stanoví cíle a bude ostatním ukazovat cestu. My vám potom pomůžeme po této cestě postupovat vpřed a dohlédneme, abyste z ní už nesešli.

Reference

Obrázky

 
 

Pro více informací kontaktujte

Ing. Jan ValdmanIng. Jan Valdman
jan.valdman@whitesoft.eu
+420 603 590 152

Zajímalo by Vás, jaké výhody by zavedení principů social business mělo pro Vaši firmu? Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme.

Jméno: *Příjmení: *
E-mail: *Tel.:
Společnost: 5 + 9 =
Poznámka: