Hero

Blog

Panagenda Marvel Client – rychlý klient pro správu HCL Notes

Na únorovém SUTOL Café měl kolega Aleš Lichtenberg více než hodinovou přednášku o Panagenda Marvel Client, nástroji, který vám pomůže analyzovat a spravovat vaše Notes klienty včetně mobilního a web Nomadu.

21. 2. 2022
Petr Krylov

Nabídka školení HCL Notes 12

Vážení obchodní přátelé,

s aktuálním přechodem na nejnovější verzi HCL Notes/Domino 12 bychom Vám rádi nabídli rozdílové školení pro uživatele HCL Notes. Z naší dlouholeté praxe víme, že u zaměstnanců platí naše heslo „Neproškolený uživatel = nespokojený uživatel“. Poslat e-mail zvládne každý, ale pracovat v prostředí HCL Notes efektivně a být maximálně produktivní dokáže bez kvalitního zaškolení málokdo.

1. 11. 2021
Petr Krylov

Aktivní léto s HCL

Rok 2021 vešel do svého posledního kvartálu. Pojďme se ale ještě jednou za létem ohlédnout a podívat se, co zásadního se událo v oblasti HCL Digital Solutions.

Volná pozice administrátor – IT technik

Do naší pražské pobočky hledáme nového kolegu na pozici systémový administrátor – IT technik. Více informací zde.

26. 4. 2021
Petr Krylov

Pozvánka na webinář 28. dubna: Připravte se na HCL Notes/Domino 12

Není již žádným tajemstvím, že na začátku června tohoto roku HCL oficiálně vydá další verzi Notes/Domino 12.

Většina z Vás měla možnost zkoušet jednotlivé beta verze, které HCL poskytlo všem svým zákazníkům. Jsme si vědomi, že při každodenní práci není v silách  a možnostech všech se věnovat delšímu testování a podrobnému zjišťování všech novinek a funkcionalit. Proto tu jsme my, Váš partner, který se v rámci vlastní připravenosti na podporu nové verze věnoval a věnuje průběžnému testování.

13. 4. 2021
Petr Krylov