Hero

Blog

IBM Collaboration Software zefektivňuje spolupráci v EU

Přinášíme vám případovou studii, která se týká našeho nějvětšího loňského projektu - dodávky nové kolaborační paltformy pro evropský program Interact, jehož součástí bylo kompletní nasazení řešení IBM Notes/Domino/Verse/iNotes, IBM Connections, IBM Sametime, IBM Docs, IBM Meetings, IBM Forms a několika XPages aplikací.

Odstávka sítě v Praze

Dnes ve večerních a nočních hodinách proběhnou neodkladné práce na síťové infrastruktuře v Praze - Horních Počernicích, během kterých může dojít ke krátkodobým výpadkům nebo zpomalení našich služeb (například WhiteStore, WhiteCloud, WhiteMON).

Za případné problémy se omlouváme. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

7. 3. 2018
Jan Valdman

Pozvánka na workshop Ochrana dat a zabezpečení počítačových sítí

Vážení zákazníci,

vzhledem k vývoji na trhu počítačové bezpečnosti jsme pro vás spolupráci s naším obchodním partnerem Sophos připravili krátký workshop věnovaným vašim aktuálním otázkám včetně možnosti vyzkoušet si vybraná demo zařízení. Workshop je určený pro IT manažery a profesionály.

Z obsahu workshopu

  • Novinky v zabezpečení počítačových sítí – chytré firewally a VPN
  • Ochrana dat na koncových stanicích
  • Obrana proti ransomwaru včetně živé ukázky
  • Jak zabezpečit LAN pomocí šifrování souborů a DLP kontroly odchozích e-mailů pro účely GDPR
  • Případové studie nasazení řešení Sophos u našich zákazníků

Registrace a dotazy:
registrace@whitesoft.eu, případně na telefonu 777 791 314.

Čtvrtek 7. 12. 2017 od 9:00 do 11:30 (registrace od 8:30), hotel Lions Plzeň, Zborovská 18, 301 00 Plzeň.

Pro zaregistrované je vstup zdarma.

Legenda pokračuje – IBM oznámila dlouhodobé investice do platformy Notes/Domino

Skvělá zpráva pro všechny zákazníky IBM Notes/Domino, ale i Sametime, Verse a souvisejících produktů: IBM minulý týden oznámila strategické partnerství s firmou HCL, jehož součástí je i uvedení Notes/Domino 10 již v příštím roce a závazek dlouhodobě investovat do rozvoje těchto produktů.

Na tuto zprávu komunita kolem Notes/Domino dlouho čekala, neboť od uvedení Notes/Domino 9 v roce 2013 se toho zase moc nestalo. Ne že by na produktu, který má za sebou přes 25 let na trhu, nebylo co vylepšovat – IBM sice průběžně uváděla menší aktualizace (fixpacky), ale na nějaký razantní vývoj dosud nedošlo. 

30. 10. 2017
Jan Valdman

Novinky z konference Social Connections

Minulý týden jsme se zúčastnili konference Social Connections ve Vídni. Jedná se jednu z nejvýznamnějších konferencí pro oblast IBM Collaboration Solutions, čemuž odpovídala i smršť oznámení a novinek.  Konference se zúčastnilo přes 200 lidí z celého světa a z více než padesáti přednášek vám přinášíme přehled nejdůležitějších novinek.