Hero

Blog

Internet věcí v Horních Počernicích

Ve spolupráci s našimi partnery jsme nad Horními Počernicemi „rozsvítili“ síť LORATECH a připravili pro vás ucelené řešení pro sběr, zpracování a vyhodnocování dat pomocí nástrojů IBM Watson IoT Platform a WhiteMON.  Srdečně vás zveme na krátký seminář, kde vás seznámíme s myšlenkou připojování nejrůznějších zařízení k internetu věcí (Internet of Things, IoT) a možnostmi praktického využití takto získaných dat. Součástí semináře bude i praktická ukázka připojení různých IoT senzorů do LoRa sítě. Nabízí-me vám též zdarma proměření síly signálu přímo ve vašich provozech v Horních Počernicích, dodávky IoT senzorů nebo konzultace vašich pilotních IoT projektů.

Podrobnosti viz pozvánka v příloze.

Jsme GOLD partnerem IBM

Na začátku letošního roku IBM pozměnila svůj partnerský program, takže již nejsme partnerem na úrovni Premier, ale Gold, což je opět třetí úroveň partnerství, na kterou dosáhne jen malá část partnerů IBM. Dosažení této úrovně dokládá naše odhodlání poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality v oblasti nástrojů pro komunikaci a spolupráci od IBM. Se změnou označení partnerství dochází ke grafické úpravě partnerských log, z obchodního hlediska se pro naše zákazníky nic nemění.

12. 1. 2017
Jan Valdman

Vychází IBM Verse On-Premises

Dnes vychází dlouho očekávaná varianta poštovního klienta IBM Verse určená k instalaci na lokální servery IBM Domino - IBM Verse On-premises, ve zkratce VOP. Funkčně se jedná o obdobu rozhraní IBM Verse, které je dostupné jako SaaS v rámci IBM Connections Cloud, které však bylo přepsáno pro aplikační server IBM Domino. VOP tedy nabídne moderní webové rozhraní pro práci s elektronickou poštou a kalendářem při zachování veškerých investic do infrastruktury IBM Domino, která představuje i po 25 letech existence nejrobustnější, nejbezpečnější i provozně nejlevnější prostředí pro podnikový e-mail a kalendář.

Podzimní školení IBM software

Na závěr roku jsme připravili dvě školení IBM Connections - pro začátečníky i pro pokročilé uživatele.

9. 11. 2016
Jan Valdman

V Plzni vzniká síť budoucnosti pro Internet věcí (IoT)

V Plzni a okolí byla zprovozněna první část metropolitní sítě pro internet věcí (Internet of Things, IoT) na bázi technologie LoRa, kterou buduje společnost RVTECH ve spolupráci se společností Whitesoft.  O čem se jinde jen píše, v Plzni již funguje!