Hero

Blog

Mimořádná nabídka u příležitosti světového dne zálohování

V poslední době postihlo několik našich zákazníků zavirování jejich počítačů a sítí nákazou typu ransomware. Jedná se o škodlivý software, který nejprve tiše zašifruje vaše soubory na lokálním disku, ale i na připojených USB a síťových discích, a potom po vás žádá nemalé výpalné za zaslání dešifrovacího klíče. Vzhledem k tomu, že tyto viry využívají silné kryptografické algoritmy, existuje pouze jedno dobré řešení  - obnovit dat ze zálohy. Naši zákazníci naštěstí zálohují, a proto jsme jim data dokázali během několika hodin vrátit nazpátek. Ve všech případech se jednalo o firmy, které používají řádně aktualizované antivirové programy, z čehož jednoznačně vyplývá, že spoléhat se pouze na antiviry nelze.

Pokud svá data ještě nezálohujete, anebo chcete zálohovat další počítače například u sebe doma, máme pro vás skvělou zprávu: dnes 31. března je světový den zálohování a u této příležitosti vám nabízíme zřízení naší zálohovací služby Whitestore (www.whitestore.cz) bez instalačního poplatku, tedy zcela zdarma.

Tato nabídka platí pouze DNES! Ušetříte buď 1200 Kč za službu Whitestore Lite (pro jeden počítač) nebo 2000 Kč za služby Whitestore Pro (neomezený počet počítačů a více typů zálohování).

Služba Whitestore je zpoplatněna částkou 3 Kč za GB a měsíc, přičemž nejmenší objem je 20 GB. Tento objem stačí obvykle na všechny vaše dokumenty,  e-maily a tisíce fotek.

Další informace naleznete na www.whitestore.cz , kde je i registrační formulář pro objednání služby Whitestore. Pro využití výše uvedené nabídky použijte kód WSTB2016, který platí pouze DNES.

 

31. 3. 2016
Petr Krylov

Novinky IBM Connections 5.5 a IBM Docs 2.0

Srdečně vás zveme na seminář, který je věnován novinkám v produktech IBM Connections 5.5 a IBM Docs 2.0, které vyšly těsně před Vánoci. Kromě přehledu nových funkcí a vylepšení se budeme věnovat také posledním verzím všech námi zastupovaných doplňků, tedy Kudos Badges, Kudos Boards, Kudos Analytics, CAT, XCC, Domain Patrol Social a Projexec.

Další podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce.

Prázdninová akce na Whitestore

O prázdninách běží akce na naše zálohovací řešení Whitestore, které je vhodné pro malé a střední firmy i jednotlivce. Whitestore umí zálohovat mnoho druhů dat, má jednoduchou instalaci a funguje naprosto spolehlivě a automaticky.

V rámci prázdninové akce získáváte slevu 50 % na jednorázový instalační poplatek - použijte promo kód WSTW2015. Jako malý bonus vám přinášíme pár rad, jak správně zálohovat.

Více informací na www.whitestore.cz nebo na produktové stránce WhiteStore

Rozhovor o migracích groupwaru

Dnes vám přinášíme v původním plném rozsahu rozhovor s technickým ředitelem Whitesoftu Martinem Coufem o migrování e-mailových systémů, který pod názvem IBM na vzestupu aneb proč jsme o tom nevěděli dřív? vyšel vloni v časopise Computerworld 15-15/2014

Whitesoft získal ocenění Partner roku pro oblast IBM Collaboration Solutions

V polovině dubna jsme získali od českého distrubutora IBM software, společnosti DNS a.s., ocenění "Partner roku pro oblast IBM Collaboration Solutions". Nyní si o tom můžete přečíst i ve speciální příloze květnového čísla časopisu Reseller Magazine.

14. 5. 2015
Jan Valdman