Hero

Blog

Zveme vás na SUTOL Symposium 2015

Srdečně vás zveme na konferenci o produktech IBM Collaboration Solutions, která se pod názvem SUTOL Symposium 2015 koná v úterý 21.dubna 2015 v pražském hotelu Barceló.

Těšíme se na IBM Verse

Tik tak tik tak... uvedení IBM Verse se blíží každým dnem. Už se nemůžeme dočkat, až vám ukážeme, co všechno IBM Verse umí a jak vám ulehčí práci s e-mailem. Mezitím se můžete podívat aspoň na nějaká videa, která jsme pro vás vybrali:

23. 3. 2015
Administrátor

Sedm osvědčených způsobů, jak ve firmě usnadnit komunikaci a zlepšit sdílení znalostí

Kdo z nás by nechtěl ušetřit si v práci několik hodin týdně? Řešení je snadné: příliš mnoho času trávíme neproduktivním čtením zbytečných e-mailů a neefektivní komunikací. Většina z nás každý den začíná předem prohraný boj s lavinou zpráv, která se valí do našeho inboxu. Každý zná, jaké to jo dohledávat informace nebo správnou verzi dokumentu v záplavě doručených zpráv.

Získali jsme IBM Software Practice Accreditation for IBM Connections

Včera jsme získali jako první firma v Evropě a druhá na světě certifikát IBM Software Practice Accreditation v oblasti IBM Connections. Tato akreditace dokládá, že obchodní partner IBM je nejen patřičně certifikovaný a autorizovaný k prodeji daného softwaru IBM, ale že také tato řešení opakovaně a úspěšně dodává svým zákazníkům.

24. 2. 2015
Administrátor

Whitesoft získal obchodní autorizaci IBM Rational

Whitesoft dnes získal obchodní autorizaci na produkty IBM Rational a rozšiřuje tak portfolio softwarových produktů, které zastupuje na českém trhu. V oblasti IBM Rational chceme nabízet nástroje pro řízení projektových a produktových portfolií, řešení pro softwarovou kvalitu, ale i tradiční konstrukční nástroje pro vývoj software.

16. 10. 2014
Administrátor