Hero

O firmě

Společnost Whitesoft je česko-belgická IT firma, která na trhu působí od roku 2000.

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti softwaru, hardwaru, komunikací a ICT služeb. Naší specialitou jsou řešení postavená na platformě HCL – podnikové aplikace, e-mailová řešení, nástroje pro sdílení informací a spolupráci lidí – která dodáváme zákazníkům v celé ČR i v zahraničí. V několika průmyslových zónách působíme jako poskytovatel hlasových a datových služeb. Z našich regionálních poboček zajišťujeme komplexní služby pro malé a střední firmy, a to zejména v oblasti správy IT infrastruktury, telekomunikací, zabezpečení, provozu a vývoje aplikací. Díky našim dlouholetým zkušenostem a neustále rostoucímu firemnímu know-how nabízíme v posledních letech i audity, konzultace a poradenství v oblasti rozvoje podnikového IT.

Nejsme velká firma, ale přesto je mnoho důvodů, proč si vybrat právě Whitesoft. Nabízíme řadu prověřených řešení - vlastních nebo partnerských od renomovaných světových firem. Podobně rozvíjíme partnerství a obchodní vztahy i s dalšími významnými IT dodavateli: se společnostmi Microsoft, Google, Eset, Symantec a dalšími.

V současné době má společnost Whitesoft na pobočkách v Praze, Liberci, Ústí nad Labem, Plzni a v belgických Antverpách více než 30 zaměstnanců. Naši pracovníci jsou zkušenými odborníky, z nichž většina disponuje profesionálními certifikacemi ve svém oboru (mj. HCL, Microsoft, Cisco, VMware).

Máme přes 200 stálých zákazníků. Jsou jimi nejen světoznámé společnosti ze zemí od Velké Británie po Austrálii (např. IKEA, BASF, UPC, T-Mobile) a známé české společnosti (např. Alza, Mall.cz, Seznam.cz, Kofola), ale i malé české firmy a podniky.

Primárně se zaměřujeme na malé a střední soukromé firmy (SMB, general business, midmarket). Služby poskytujeme i společnostem nad 500 uživatelů, a to včetně několika veřejných institucí (Úřad vlády ČR, MZV, Státní fond životního prostředí ad.). Přehled některých našich zákazníků najdete v referencích.