Hero

HCL Notes/Domino

HCL Notes/Domino je platforma pro moderní business. Klient HCL Notes zjednodušuje dnešní komplexní pracovní prostředí sjednocením aplikací pro messaging, workflow a sociální sdílení do jednoho přehledného uživatelského prostředí, které můžete používat kdekoliv, kdykoliv a na čemkoliv. 

HCL Notes a Domino vám pomáhají vytvořit daleko efektivnější pracovní prostředí. Díky sloučení mnoha důležitých aplikací (email, kalendář, plánování, webový prohlížeč atd.) na HCL Domino server, kde jsou přístupné skrze klienta HCL Notes, zvýšíte produktivitu zaměstnanců, ale i vaši IT infrastrukturu.

HCL Notes/Domino patří k tomu nejlepšímu, co je dnes mezi produkty pro komunikaci a spolupráci k dispozici. Jako jediná platforma na trhu podporuje snadné vytváření nebo přidávání vlastních aplikací a databází, takže si můžete upravit svoje pracovní prostředí dle libosti. Díky HCL Notes můžete bezpečně pracovat kdekoliv a kdykoliv, i offline, protože veškerá práce se po opětovném připojení do sítě synchronizuje.

Více informací o produktu HCL Notes/Domino najdete na webu HCL.

Reference

Pro více informací kontaktujte

Mgr. Martin CoufMgr. Martin Couf
martin.couf@whitesoft.eu
+420 777 011 290

Uvažujete o komplexním pracovním prostředí sjednocující messaging, workflow a sociální sdílení, které můžete používat kdekoliv, kdykoliv a na čemkoliv? Rádi Vám jej představíme.

Jméno: *Příjmení: *
E-mail: *Tel.:
Společnost: 8 + 2 =