Hero

Červnová nabídka školení IBM software

V červnu otevíráme tři veřejné kurzy pro uživatele IBM Notes, IBM Sametime a IBM Connections.

1. Uživatelské školení IBM Notes + Sametime + Traveler

Praha 14. června 2016
Lektor:  Mgr. Martin Couf
Cena 1950 Kč/os. + DPH

Jednodenní kurz IBM Notes a Traveler určený pro uživatele, kteří chtějí zvýšit svoji produktivitu při práci s poštou, kalendáři, úkoly i aplikacemi. Školení zahrnuje podrobné seznámení s funkcemi poslední verze IBM Notes a IBM Traveler a klade důraz na pokročilé funkce a tipy pro zvýšení uživatelského komfortu a osobní i týmové produktivity. V průběhu školení dojde i na praktická cvičení, kdy si účastníci vyzkouší řešení různých úkolů. Od účastníků se předpokládá základní znalost práce v IBM Notes. Rozsah 1 den.

2. Uživatelské školení IBM Connections

Praha 15. června 2016

Lektor:  Ing. Jan Valdman, Ph.D.
Cena 1950 Kč/os. + DPH

Jednodenní základní kurz pro uživatele IBM Connections zaměřený na seznámení s prostředím IBM  Connections, který je vhodný pro začínající i mírně pokročilé uživatele.  Jeho náplní je především seznámení s prostředím IBM Connections (web, desktop, mobilní zařízení) a pochopení principu spolupráce skrze komunity, proudu aktivit a dalších kolaborativní nástroje. Školení zahrnuje i praktická cvičení, kdy si účastníci vyzkouší různé scénáře spolupráce.

Rozsah 1 den.

3. Pokročilé školení IBM Connections

Praha 22. června 2016

Lektor:  Ing. Jan Valdman, Ph.D.
Cena 2450 Kč/os. + DPH

Jednodenní kurz určený zkušeným uživatelům IBM Connections, kteří hledají cesty, jak z tohoto systému získat co nejvíce.  Kurs je určený pro uživatele, kteří v IBM Connections spravují komunity, řídí interní komunikaci, navrhují scénáře spolupráce nebo jinak aktivně tvoří obsah. Školení je zaměřeno na podrobné zvládnutí jednotlivých nástrojů pro publikování obsahu (blogy, wiki weby, diskusní fóra, knihovny souborů apod.) včetně získání mnoha tipů a inspirativních příkladů (best practices). Školení zahrnuje i praktická cvičení, kdy si účastníci vyzkouší různé scénáře spolupráce.

Rozsah 1 den.

Školení se konají v naší pražské pobočce - Sezemická 2. Kapacita kurzů je omezena na 10 osob. Cena zahrnuje školící materiály, občerstvení a oběd. S případnými dotazy se můžete obrátit  přímo na uvedené lektory.

Registrujte se pomocí formuláře níže nebo zasláním e-mailu na adresu registrace(at)whitesoft.eu. 

 

16. 5. 2016
Jan Valdman