Hero

HCL Volt – vývojářem za jeden den

Vážení zákazníci,

HCL Volt je rozšíření platformy Domino o možnost rychlého vývoje webových aplikací bez velkého programování – tzv. lowcode development. HCL Volt nabízí příležitost, aby se „vývojářem“ stal prakticky každý. HCL bude Volt za výhodných podmínek nabízet všem zákazníkům Domino, proto možná nyní stojíte před otázkou, zda a jak byste mohli tuto novinku využít.

Připravili jsme pro vás proto školení, kde se za pouhý jeden den naučíte vytvářet webové aplikace, které poběží na serveru Domino. Školení je určeno například pro administrátory, manažery nebo správce aplikací a informačních systémů, takže nemusíte vůbec umět programovat – stačí, pokud zvládnete udělat třeba makro v Excelu nebo webovou stránku.

Školení vám umožní dokonale pochopit principy HCL Volt, abyste mohli vyhodnotit potenciál aplikací vytvářených uživateli pro uživatele.

Školení se bude konat ve středu 17.6.2020 v pobočce Whitesoft Praha, Sezemická 2 a to od 9 hod do 17 hod. V případě zájmu vypíšeme další termíny nebo můžeme podobné školení uspořádat ve vaší organizaci.

Během školení se naučíte pracovat v prostředí Volt, vytvářet jednoduché i složitější aplikace a základní správu oprávnění a životního cyklu aplikací:

 1. Principy HCL Volt
 2. Životní cyklus aplikace 
 3. Základy tvorby formulářů
 4. Témata a jejich přizpůsobení
 5. Pokročilá tvorba formulářů
 6. Prohlížení dat
 7. Import a export aplikace
 8. Vlastnosti aplikace
 9. Přístupová práva (ACL)
 10. Vícestránkové aplikace, navigace mezi stránkami
 11. Vícestavové aplikace a workflow
 12. Víceformulářové aplikace
 13. Services
 14. Tabulky a subformuláře
 15. Návrhové vzory

Školení je prakticky zaměřené - prosím doneste si vlastní notebook.

Registrujte se e-mailem na adrese registrace@whitesoft.eu
Cena školení je 2.400 Kč + DPH

5. 6. 2020
Jan Valdman