Hero

Jsme GOLD partnerem IBM

Na začátku letošního roku IBM pozměnila svůj partnerský program, takže již nejsme partnerem na úrovni Premier, ale Gold, což je opět třetí úroveň partnerství, na kterou dosáhne jen malá část partnerů IBM. Dosažení této úrovně dokládá naše odhodlání poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality v oblasti nástrojů pro komunikaci a spolupráci od IBM. Se změnou označení partnerství dochází ke grafické úpravě partnerských log, z obchodního hlediska se pro naše zákazníky nic nemění.

V závěru loňského roku jsme také složili několik nových certifikací, 4 technické a 3 obchodní:

  • 2x IBM Certified System Administrator - Connections 5.0
  • IBM Certified System Administrator - Notes and Domino 9.0
  • IBM  Certified Advanced System Administrator - Notes and Domino 9.0
  • 2x Social Software Sales Professional v2
  • Connections Cloud Sales Professional v1

Diky tomu jsme v partneském systému IBM získali novou tzv. kompetenci Collaboration Solutions, a to na úrovni Specialist.

Nástroje IBM Collaboration Solutions pomáhají lidem, aby se snáze našli, propojili a spolupracovali více efektivně. Tato řešení redefinují naši každodenní práci ve snaze pomoci organizacím posílit schopnosti jejich zaměstnanců -  aby dokázali snáze vyhledali relvantní exterpety, aby rychleji nalézali potřebné informace nebo znalosti, aby měli k dispozici jedno prostředí, kde mohou spolupraovat pomocí e-mailu, instatních zpráv, sociální komunikace a nástrojů pro sdílení dokumentů a týmovou komunikaci.

12. 1. 2017
Jan Valdman