Hero

Newsletter Whitesoft 2023/01

Vážení příznivci Whitesoftu,

i v roce 2023 na Vás pamatujeme s naším zpravodajem.

Migrace groupwarového řešení v Moldávii

V prosinci jsme úspěšně dokončili migraci messagingu z HCL Notes/Domino do prostředí Microsoft 365 pro našeho dlouholetého zákazníka v Moldávii. Jedná se o globální společnost podnikající v oblasti finančního poradenství s pobočkami v Evropě, Asii a Americe. Díky našim zkušenostem a použití profesionálního migračního nástroje Binary Tree by Quest proběhla celá akce naprosto hladce, přestože vše probíhalo vzdáleně, v anglickém jazyce, přes několik časových pásem a s lidmi, se kterými jsme se často osobně nikdy nepotkali. Řešili jsme tak pouze dvě komplikace, a to „záhadné rozbití“ cloudového admin účtu v MS365 a jednodenní výpadek elektřiny v polovině Moldávie způsobený ruskými útoky na civilní infrastrukturu sousední Ukrajiny.

HCL Support funguje

Jako největší reseller HCL softwaru v České republice a jeden z nejaktivnějších HCL partnerů v Evropě pracujeme s nejnovějšími verzemi HCL softwaru. Investujeme nemálo energie do testování a zlepšování HCL produktů s ohledem na potřeby našich zákazníků.

V roce 2022 jsme pro vás nebo za vás s technickou podporou HCL řešili 82 případů. Z tohoto počtu byl pouze jeden případ klasifikován jako kritický (tzn. produkční systém je nedostupný nebo zásadně neplní funkce pro uživatele). Průměrná doba vyřešení byla 17,5 dne, přičemž přibližně třetinu případů se podařilo uzavřít do týdne. Kéž by takto fungovala podpora i u ostatních vendorů!

Úspěšný rok prodejů HCL Software

Uplynulý rok byl pro Whitesoft velice úspěšný i ve smyslu prodeje HCL licencí. Náš obrat vzrostl dvojnásobně a ve veřejných soutěžích se nám podařilo získat víceleté kontrakty například pro Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo spravedlnosti, pro Agenturu ochrany přírody a krajiny ČR nebo Úřad vlády ČR.

V roce 2022 jsme změnili naši obchodní strategii a jsem rád, že funguje,“ dodává k tomu Petr Bílý, ředitel Whitesoftu, „protože naší filozofií je, že by licence HCL měly ideálně dodávat firmy, které disponují příslušnými odbornými znalostmi a dokáží tudíž uživatelům HCL produktů poskytnout kompletní servis, a ne ti, kteří jen přeprodávají papíry.

Whitesoft má opět dva HCL Ambassadory

Společnost HCL zveřejnila seznam HCL Ambassadorů pro rok 2023. Mezi 70 vybranými odborníky z celého světa obhájili toto ocenění i naši kolegové Jan Valdman a Aleš Lichtenberg.

Oficiální seznam všech oceněných ambassadorů si můžete prohlédnout zde.

HCL Ambasadoři jsou odborníci z řad zákazníků a obchodních partnerů, kteří sdílejí své odborné znalosti a vědomosti s vámi a dalšími členy komunity HCL. Dělají to psaním blogů, knih, vystupováním na přednáškách, vysíláním podcastů, vedením workshopů, vytvářením výukových programů a kurzů, poskytováním rad a podpory na diskuzních fórech nebo organizováním a přispíváním na konferencích, webinářích a dalších akcích.

Ve zkratce

  • Pro našeho zákazníka z oblasti státní správy jsme v prosinci nasadili tři nové aplikace pro digitalizaci HR procesů. Konkrétně se jednalo o oběh formulářů pro přijetí do pracovního poměru a prodloužení pracovního poměru. Aplikace vznikly velice rychle v prostředí HCL Domino Leap (dříve HCL Domino Volt) a prokázaly tak vynikající efektivitu této low-code platformy.
  • SOPHOS PROMO AKCE NA XGS FIREWALL – Při objednávce Xstream Protection na 36 měsíců, získáte 99% slevu na hardware řady XGS + 1% slevu na licenci Xstream Protection. Platí pouze při nákupu licence na 36 měsíců a naopak neplatí pro obnovu (renewal licence).
  • SOPHOS PROMO AKCE NA OCHRANU KONCOVÝCH STANIC A SERVERŮ – Získejte slevu až 30 % na licence Intercept X Advanced /for Server při nákupu dvou nebo tříletých licencí.
  • SOPHOS PROMO AKCE PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY POUŽÍVAJÍCÍ MODELY ŘADY XG – Vyměňte svůj současný hardware řady XG za zařízení řady Sophos XGS s Xstream Protection na 3 roky a získejte 50% slevu na hardware. Všechny promo akce platí do 31.03.2023.
26. 1. 2023
Petr Krylov

© 2024 Whitesoft s. r. o.