Hero

Podzimní školení IBM software

Na závěr roku jsme připravili dvě školení IBM Connections - pro začátečníky i pro pokročilé uživatele.

1. Uživatelské školení IBM Connections

Praha 29. listopadu 2016

Jednodenní základní kurz pro uživatele IBM Connections zaměřený na důkladné seznámení s prostředím IBM  Connections. Kurz je vhodný pro začínající i mírně pokročilé uživatele.  Jeho náplní je především vysvělení principů fungování IBM Connections, seznámení s prostředím IBM Connections (web, desktop, mobilní zařízení) a pochopení nového způsobu komunikace a spolupráce skrze komunity, blogy, wiki, proudy událostí a další nástroje. Školení zahrnuje i praktická cvičení, kdy si účastníci vyzkouší různé scénáře spolupráce.

Rozsah: 1 den
Lektor:  Ing. Jan Valdman, Ph.D.
Cena: 1950 Kč/os. + DPH

2. Pokročilé školení IBM Connections

Praha 13. prosince 2016

Jednodenní kurz určený správcům komunit a zkušeným uživatelům IBM Connections, kteří hledají cesty, jak z tohoto systému získat co nejvíce.  Kurs je určený pro uživatele, kteří v IBM Connections spravují komunity, řídí interní komunikaci, navrhují scénáře spolupráce nebo jinak aktivně tvoří obsah. Školení je zaměřeno na podrobné zvládnutí jednotlivých nástrojů pro publikování obsahu (blogy, wiki weby, diskusní fóra, knihovny souborů apod.) včetně získání mnoha tipů a inspirativních příkladů (best practices). Školení zahrnuje i praktická cvičení, kdy si účastníci vyzkouší různé scénáře spolupráce.

Rozsah: 1 den.
Lektor:  Ing. Jan Valdman, Ph.D.
Cena: 2450 Kč/os. + DPH

Školení se konají v naší pražské pobočce - Sezemická 2. Kapacita kurzů je omezena na 10 osob. Cena zahrnuje školící materiály, občerstvení a oběd. S případnými dotazy se můžete obrátit e-mailem na adresu registrace(at)whitesoft.eu nebo přímo na uvedené lektory. Změna termínu nebo jeho zrušení v případě malého zájmu vyhrazena.

Registrujte se zasláním e-mailu na adresu registrace(at)whitesoft.eu.

9. 11. 2016
Jan Valdman