Hero

Vítejte ve světě HCL Software!

Vážení zákazníci, obchodní přátelé a uživatelé produktů IBM Collaboration Software,

30. 6. 2019 došlo k dlouho očekávané významné události – oficiálnímu potvrzení akvizice vybraných produktů IBM společností HCL. (Tiskovou zprávu si můžete přečíst zde.)

Od 1.7.2019 přešly produkty Notes, Domino, Sametime, Connections, Portal, Forms a další kompletně pod HCL, což mimo jiné znamená, že se IBM Collaboration Solutions mění na HCL Software a končí i jejich distribuce přes IBM business partnery.

Na tento okamžik jsme se dlouho připravovali. Před několika měsíci jsme se stali obchodním partnerem HCL a vyjednali si unikátní smluvní podmínky, abychom byli připraveni zprostředkovat vám maximálně hladký přechod k novému vendorovi.

HCL bude v následujících dnech postupně uvolňovat informace týkající se nových produktů a spouštět nové systémy pro jejich podporu, například nový web https://www.hcltechsw.com. Později budou od vás potřeba některé aktivní kroky týkající se registrace zákazníků a technické podpory. Abychom pro vás zajistili maximum informací, vyrážíme i letos (opět jako jediný partner z ČR a SR) na pozvání společnosti HCL do USA, odkud vám přineseme všechny horké novinky. 

Tímto bychom vás rádi pozvali na seminář 23. července od 10:00, který se bude konat v naší pražské pobočce v Horních Počernicích, Sezemická 2, a který budeme opět vysílat živě na Youtube.

Prosím registrujte se na registrace@whitesoft.eu a uveďte formu, jakou se chcete zúčastnit.

Své dotazy nebo obchodní požadavky nám můžete zasílat na adresu hclsoftware@whitesoft.eu nebo se obracejte na členy naše Lotus týmu, se kterými jste v kontaktu.

Na spolupráci v éře HCL Software se těší

Martin Couf, technický ředitel,
Jan Valdman, business development manager
a celý Lotus tým Whitesoft