Hero

Školení HCL Connections

Proškolte své zaměstnance a naučte je aktivně využívat HCL Connections. Investice do školení se vám 100x vrátí v podobě zvýšené efektivity jednotlivců i celé organizace. Výhodou školení od Whitesoftu je obsah v češtině uzpůsobený pro české uživatele a jejich členění tak, abyste neplatili za věci, které (aktuálně) nevyužijete.  

Nabízíme standardizovaná školení vyvinutá na základě naší několikaleté zkušenosti i školení na míru podle vašich požadavků. Tato školení doporučujeme jako součást implementace HCL Connections v každé organizaci, protože urychlují osvojení nových pracovních návyků, zvyšují spokojenost uživatelů a příznivě tak ovlivňují návratnost vložených investic. Tato školení využíváme i v rámci dodávek komplexnějších služeb Adopce social business.

Úvodní uživatelské školení

Toto školení je určeno pro všechny uživatele HCL Connections. Školení je zaměřeno na konzumenty obsahu a jeho náplní je především seznámení s prostředím HCL Connections a pochopení principu komunit, proudu aktivit a dalších prvků. Během školení budou uživatelé aktivně pracovat se svým profilem, proto je nutný online přístup k firemní síti. Školení doporučujeme pro všechny uživatele intranetu. Rozsah cca 2 hodiny.

Školení pro tvůrce obsahu

Toto školení je určeno pro uživatele, kteří aktivně vytvářejí obsah v HCL Connections – například pro členy týmů interní komunikace, pro delegované správce jednotlivých komunit, aktivní uživatele apod. Školení je zaměřeno na praktické zvládnutí jednotlivých collaboration nástrojů pro publikování obsahu, jako jsou blogy, wiki weby, diskusní fóra, knihovny souborů apod. Rozsah cca 4 hodiny.

Používání mobilních aplikací

Doplňkové školení pro uživatele, kteří budou HCL Connections používat v terénu skrze nativní mobilní aplikace. Během školení se účastníci seznámí s odlišností práce na mobilním zařízení a naučí se jej efektivně využívat ke své práci v řadě scénářů.

Connections workshop

Jednodenní workshop pro pracovníky, kteří se podílejí na formování koncepce firemního intranetu/extranetu, řídí implementaci HCL Connections v organizaci nebo z jiného důvodu potřebují hlubší znalost produktu, jeho funkcionality a širší povědomí o jeho možném využití. Workshop je prakticky orientovaný, ukazuje různé funkce HCL Connections a možnosti jejich využití v organizaci. Školení doporučuje realizovat na začátku implementace HCL Connections, existence vlastního prostředí není podmínkou.

Další možnosti školení, cenové nabídky a dostupnost termínů vám rádi sdělíme individuálně, neváhejte nás kontaktovat se svojí poptávkou.

Reference

Pro více informací kontaktujte

Mgr. Martin CoufMgr. Martin Couf
martin.couf@whitesoft.eu
+420 777 011 290
Ing. Jan ValdmanIng. Jan Valdman
jan.valdman@whitesoft.eu
+420 603 590 152

Máte dotaz nebo potřebujete školení na míru? Kontaktujte nás!

Jméno: *Příjmení: *
E-mail: *Tel.:
Společnost: 1 + 8 =
Poznámka: