Hero

Instalace LAN, EZS, CCTV, EKV, telefonie

Nabízíme a provádíme instalace slaboproudých systémů.

Počítačové kabeláže a datové sítě

Nabízíme kompletní dodávku strukturovaných kabeláží, jak metalických, tak optických a to od návrhu až po realizaci. Dokážeme Vám doporučit nejvhodnější řešení, ať provozujete malou pobočku se čtyřmi počítači a nebo několikapatrovou administrativní budovu s několika oddělenými nájemci a stovkami přípojných bodů. Na instalované kabeláže Vám dokážeme poskytovat systémovou záruku v trvání minimálně 10 let.

Zabezpečovací systémy

Dokážeme Vám pomoci s návrhem systému, výběrem nejlepšího řešení s ohledem na ekonomickou náročnost pořízení a následného provozu a samozřejmě s následnou instalací. Naším cílem je nabízet ucelené řešení založené na kvalitních produktech, které bude koncovému uživateli nabízet maximální komfort jak v kvalitě zabezpečení, tak například v jednoduchosti obsluhy nebo integraci s dalšími prvky. Takové řešení Vám dokážeme nabídnout, ať  se jedná o rodinný domek nebo tovární komplex.

CCTV – kamerové systémy

Kamerové systémy v poslední době zažívají opravdu velký boom. Bohužel, na trhu se vyskytuje obrovské množství těchto zařízení a pro uživatele pak bývá obtížné se v dané problematice orientovat. Naší snahou je proto vždy individuální přístup. Dokážeme nabídnout kamerové systémy čítající jednu jednoduchou kameru a monitor i rozsáhlé systémy se zálohováním obrazu do datových úložišť. V každém návrhu se ale snažíme o posouzení každé jednotlivé scény tak, aby byl maximálně zohledněn přínos pro uživatele. Jiný bude návrh kamerového systému sledujícího a zaznamenávajícího registrační značky automobilů při vjezdu do továrního areálu, jiný bude kamerový systém určený pro sledovaní procesů ve výrobní hale a zcela jiný bude systém pro posílení zabezpečení na stavbě vily. Vždy by je však měla spojovat maximální užitná hodnota daného systému, komfortní obsluha a rychlá dosažitelnost informací.

Docházkové a přístupové systémy

Systémy kontroly vstupů a docházky nabývají na významu nejen v případě výrobních podniků. Prvotní argumenty pro nasazení docházkového systému jsou většinou jednoznačné – snadná evidence pracovní doby a zamezení manipulace s údaji v docházkových listech. Jako další pak vyvstanou další výhody plynoucí z počítačového zpracování dat – jednoduchý export dat z docházky pro např. mzdové systémy, evidence času stráveného na zakázkách nebo času stráveného mimo samotnou práci (kouření, dovolené, soukromé nebo služební cesty a jiné), snadná kontrola pomocí struktury oddělení a nadřízených a další. Kontrola vstupů je pak další, logický krok, bez složitého systému klíčů je možné regulovat i sledovat přístupy zaměstnanců nebo návštěvníků do jednotlivých prostor provozovatele takového systému. Dokážeme nabídnout jak autonomní systémy pro jedny dveře tak rozsáhlé systémové instalace řízené počítači. Dodávané komponenty pak dokážou identifikovat uživatele buď pomocí čipu nebo biometrie (např. otisky prstů).

Telefonie

Klasická telefonie je pro někoho dnes již přežitek a pro jiného nepostradatelný nástroj. Dokážeme Vám nabídnout řešení, které spolehlivě pokryje právě vaše potřeby. Jako malá společnost oceníte jednoduchost, rychlé zřízení a výhody služby virtuální telefonní ústředny WhitePhone. Pro společnosti s většími nároky pak dokážeme navrhnout a dodat řešení pobočkové ústředny, případně její další propojení a integraci do systému jednotné komunikace – Unified Communication.

Reference

© 2024 Whitesoft s. r. o.