Hero

Newsletter 2023/02

Novinky a zajímavosti nejen ze světa HCL v druhém letošním čísle Whitesoft Newsletteru.

Noví zákazníci

V únoru jsme uzavřeli SLA smlouvy o IT podpoře s několika novými zákazníky. Například v Praze se společností Tesena, která se zabývá testováním softwaru, akreditovanou laboratoří ACT Lab nebo prodejcem vozů Škoda, firmou Autotrio, která nově patří pod Direct Auto. Těmto i dalším novým zákazníkům zajišťujeme kompletní outsourcing IT služeb od dodávek HW/SW, správy serverů a sítí, podpory koncových uživatelů až po odborné konzultace ve specifických oblastech – např. sdílení dat a znalostí uvnitř firmy i navenek, zálohování dat, v otázkách bezpečnosti nebo vysoké dostupnosti systémů..

Whitesoft je Sophos Platinum Partner

Naše společnost dosáhla díky vynikajícím výsledkům v loňském roce status SOPHOS Platinum Partner. Jedná se o nejvyšší úroveň partnerství, kterou SOPHOS partnerům uděluje. Naší společnosti, potažmo našim klientům, to přináší zejména lepší možnost technické a obchodní podpory výrobce nebo prostor pro zajímavější cenové nabídky, např. při přechodu našich zákazníků na nejnovější modelovou řadu firewallů XGS nebo upgrady ochrany stanic a serverů (endpointů).

Whitesoft je Gold partnerem HCL Software

Pro letošní rok jsme dosáhli úrovně HCL Software GOLD RESELER. Zároveň jako jeden z prvních na světě získal Aleš Lichtenberg, člen našeho HCL týmu, certifikaci HCL Certified Domino V12 Administrator. Gratulujeme.

Při této příležitosti nabízíme všem uživatelům HCL Software mimořádnou službu. Více info zde.
    

Napsali o nás

Jako pro každou společnost i pro Whitesoft je důležitá zpětná vazba od zákazníků. Jedním z nich je společnost OM Consulting, která se zabývá poradenstvím v oblasti stavebnictví a developmentu. Její zakladatel a jednatel pan Ondřej Vala o nás napsal …

Ve zkratce

 • S příchodem nových zákazníků posilujeme kapacity našich týmů o nové kolegy v Praze a v Plzni.
 • SOPHOS PROMO AKCE NA XGS FIREWALL a SWITCH Nakupte Sophos switch společně s firewallem XGS série a výrazně ušetřete za oba produkty.
  • Platí pro modely XGS:
   XGS 87, 87w, 107, 107w, 116, 116w
  • Platí pro modely  switchů:
   CS101-8, CS110-24 (pouze bez POE)

Promo akce platí do  30. června 2023. Pro bližší info nás kontaktujte.

14. 4. 2023
Petr Krylov

© 2024 Whitesoft s. r. o.