Hero

Proč Whitesoft?

Firem naší velikosti je na trhu mnoho. Přesto si myslíme, že je několik dobrých důvodů, proč spolupracovat právě s námi.

1. Jsme slušná firma

Na trhu jsme téměř patnáct let a za tu dobu jsme se neúčastnili žádných „nestandardních“ obchodů, ani se nezapojili do jiných neprůhledných aktivit. Máme otevřenou a čitelnou vlastnickou strukturu, nejsme napojeni na žádné politiky. Žijeme z plodů vlastní práce, nikoli z dotací. Zakázky ve veřejném sektoru aktivně nevyhledáváme, ale pokud přijde smysluplná poptávka, pochopitelně se spolupráci nebráníme. Naprostou většinu našich klientů tvoří malé a středně velké komerční subjekty, které si pečlivě rozmýšlejí, komu a za co dají své peníze.

2. Co děláme, děláme dobře

Zakládáme si na kvalitě a profesionalitě našich služeb. Zaměstnance si vybíráme pečlivě, abychom mohli garantovat jejich odbornost i spolehlivost. Většina našich zaměstnanců disponuje uznávanými profesními certifikacemi a pravidelně se proškoluje na nové produkty a technologie.

Neslibujeme nemožné a raději odmítáme zakázky, které neumíme nebo které mají nerealistické parametry či nesplnitelná očekávání.

Nehrajeme si na žádné ISO 9000, které si dnes lze pořídit od „specializovaných“ firem do týdne za pár tisíc korun. Naši lidé se neschovávají za procesy – jejich fundovanost je dána odborností, zkušenostmi a kvalitním provozním řízením.

3. Nabízíme kvalitu za dobrou cenu

Opakovaně jsme si ověřili, že naše ceny jsou lepší než konkurenční, přestože často nabízíme vyšší kvalitu. Tajemství se skrývá v naší transparentní organizační struktuře a schopnostech managementu vybrat kvalitní produkty a schopný personál.

Podobně jako IKEA eliminovala zbytečné náklady za „postradatelné“ položky (dopravu nebo sestavení výrobku), i struktura našich nákladů je maximálně efektivní. Nejsme korporace, kde je zvykem živit zástupy asistentek, obchodníků, vyplňovačů tabulek, middle-managerů. a dalších pseudopozic. U nás se každý pracovník přímo podílí na hodnototvorném procesu.

Už výše uvedené by Vás mělo přesvědčit, nicméně nejlepším důkazem jsou dlouhodobí, loajální a spokojení zákazníci.

4. Máme široké portfolio

Mnoho našich zákazníků – zejména ze segmentu malých a středních firem – s povděkem kvituje šíři našeho portfolia. Díky tomu, že dokážeme pokrýt služby poskytované obvykle třemi až pěti subjekty, odpadá jim spousta starostí – nejen shánění a domlouvání, ale i nedorozumění a výmluv typu „My ne, za to mohou oni!“. Jeden dodavatel, jedna zodpovědnost.

5. Jsme mezinárodní firma

Naše firma sice není velká, ale je stabilní a trvale organicky roste. Přes třicet zaměstnanců, zdravé cash-flow, nezatíženost úvěry a rozkročení na mezinárodním trhu jsou dostatečnou zárukou i pro náročné zákazníky. V oblasti HCL Collaboration Solutions jsme dodavatelem evropského formátu. Dokazuje to fakt, že naše služby a produkty využívají zákazníci z celé Evropy i jiných kontinentů.

Proč tedy nejsme příliš vidět v médiích? Důvod je prostý – práci si většinou aktivně nehledáme, poptávka po našich službách převyšuje naše možnosti nabídky.

6. Jsme vám blízko

V Čechách už provozujeme čtyři pobočky a jsme pro vás tedy snadno dosažitelní. Pokud si zákazník výslovně nepřeje specialistu z jiné pobočky, při výjezdech účtujeme cestu vždy z té nejbližší. Ani větší vzdálenosti nejsou překážkou – efektivně využíváme nástroje pro vzdálenou správu a online komunikaci. Máme řadu spokojených zákazníků z nejvzdálenějších koutů republiky.

7. Nikoho ještě nevyhodili za to, že vybral Whitesoft

Jsme významným partnerem společnosti HCL (dříve IBM), tak se snad nikdo nebude zlobit, že zde parafrázujeme její legendární slogan „Nobody ever got fired for buying IBM“. Je to tak – opravdu nevíme o nikom, koho by vyhodili z práce za to, že nás vybral jako dodavatele. Na pozitivní vliv našich služeb a produktů pro vaši firmu se můžete spolehnout.

Vaší důvěry si vážíme. K zakázkám přistupujeme zodpovědně a chápeme, že s objednávkou jste nám svěřili i část své budoucnosti.