Hero

Tiskové služby

Neplýtvejte zbytečně časem a financemi. Přenechte starosti s Vaším tiskovým parkem nám!

Proč řešit tisk formou služby?

Zajištění bezproblémového a plynulého provozu tiskových zařízení nebývá snadné. V případě většího množství strojů se mnohdy jedná o úkol, který Vašim zaměstnancům může zabrat i desítky hodin měsíčně. Vytváření objednávek na spotřební materiál, složité sledování nákladů na tisk či dlouhé čekání na opravu Vašich tiskových zařízení – to vše Vám outsourcingem tisku definitivně odpadne. Vaši zaměstnanci tak budou moci ušetřený pracovní čas trávit mnohem efektivnějším způsobem.

Tyto benefity jsou zahrnuty do smluvně stanovené ceny za každou vytištěnou stranu – kolik stránek vytisknete, tolik stránek zaplatíte. Není ani potřeba složitě hlásit, kolik stran jste vytiskli/okopírovali – díky jednoduchému softwarovému propojení Vašich strojů s dohledovým systémem poskytovatele služby mají všichni 100% přesné údaje o počtu realizovaných výtisků a tedy i nákladech.

Výsledkem takovéto služby jsou stabilní a nižší náklady na provoz tiskových zařízení a vyšší produktivita uživatelů.

Jak můžeme pomoci my?

Protože tato oblast není naší primární specializací, rozhodli jsme se spolupracovat se společností Kyocera, která splňuje naše představy o spolehlivé službě, kvalitní technice a příznivých cenách. Proč jsme vybrali právě společnost Kyocera?

  • Mají široké portfolio, které kompletně pokrývá Office segment – od malých osobních tiskáren až po velkokapacitní multifiunkční stroje
  • Zároveň usilují o maximální uniformitu zařízení (shodné ovládání pro uživatele i administrátory, kompatibilita driverů s nižšími modely atd.)
  • Nabízejí velké množství hardwarových i softwarových doplňků – sešívací, brožurovací, děrovací a další příslušenství, softwarové nástroje pro centrální správu a řízení tisku
  • Myslí na ekologii – dlouhou životnost zařízení, nízkou spotřebu, recyklovatelnost, chytrá řešení – např. využití tonerových kazet jako nádob na odpadní toner, zamykání tonerů dokud nejsou úplně prázdné apod.
  • Umí tisknout na silné papíry (až 300 g/cm2) i ze spodních zásuvek
  • Šetří čas – rychle startují díky SSD diskům, skenují oboustranně na jeden průchod duálními skenery, rozpoznávají skenované dokumenty přímo do textových formátů (OCR) atd.
  • Mají technicky kvalitní ovladače i pro terminálový tisk
  • Umožňují vzdálenou správu včetně ovládání uživatelského panelu
  • Nezapomínají na tisk i z mobilních zařízení (telefony, tablety) a Mac
  • Kromě posílání mailem a ukládání na sdílené disky nabízejí integraci s moderními document management systémy, včetně zápisu metadat (např. do M-Files, Sharepointu ad.)

Jak začít?

Ozvěte se nám a my Vám ve spolupráci s odborníky firmy Kyocera připravíme nabídku na optimální řešení Vašich tiskových potřeb – po konzultaci s Vámi vybereme vhodné stroje včetně příslušenství a softwarové výbavy a zajistíme jejich dodávku, instalaci na místě, zaškolení obsluhy a následný provoz.

 

Ukázky z portfolia produktů Kyocera